Kondiční jízdy

[vc_row king_no_mb=“no-margin“ king_class=“featured_section3″ king_padding_top=“65″][vc_column width=“1/3″ el_class=“onecol_forty“][vc_single_image image=“3070″ img_size=“full“ el_class=“two animated eff-fadeInRight delay800ms“][/vc_column][vc_column el_animate=“animated eff-fadeIn“ width=“2/3″ el_class=“onecol_sixty last“ el_delay=“800″][vc_column_text]

KONDIČNÍ JÍZDY

Pokud si nejste tolik jisti za volantem, neřídili jste již mnoho let neřídili, pak vám nabízíme možnost využití kondičních jízd! Ať už potřebujete v nejbližší době z jakéhokoliv důvodu použít automobil a bojíte se vyjet na ulici, pak vás velmi rádi všechno potřebné doučíme!

Stačí jen zavolat a dohodnout si kondiční jízdy. Nejsme však bez domluvy sdělit, kolik jízd budete potřebovat. Vše se pozná až teprve na první hodině jízdy. Pak můžete vy sami, případně po dohodě s lektorem určit výši jízdních hodin a co potřebujete nejvíce procvičit. Dle zkušeností víme, že i když řidič nejezdil mnoho let nemusí to znamenat, že u nás bude více hodin.

Tyto služby využívají klienti, kteří:

  • delší dobu neřídili motorové vozidlo a chtějí znovu získat jistotu za volantem
  • pravidelně neřídí a chtějí si řidičské dovednosti uchovat
  • se chtějí zdokonalit v řízení
  • chtějí vyzkoušet určitý typ vozidla, jehož koupi plánují
  • chtějí naučit průjezd konkrétní trasou

Cena za kondiční jízdy skupina B: 726.- Kč (90 minut)[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Přejít na začátek